• Tasuta transport alates 20 eurost
  • Kiire kohaletoimetamine
  • Sisseloginud kasutajatele tavahinnaga tooted -5%

GO! SOLUTIONS

Go! koera- ja kassitoit on holistiline superpremium klassi kuivtoit Kanadast (tootja - Petcurean).

 

Go! retseptid on loodud erinevate vajadustega lemmikloomadele igaks eluetapiks, et nad oleksid terved ja õnnelikd. go! on täisväärtuslik, toitainete rikas kassi-ja koeratoit, millese pole lisatud kasvuhormoone, loomseid kõrvalsaadusi ega kunstlikke säilitusaineid. 

 

Retseptides kasutatakse koostisaineid, mis kuuluvad saadaolevaist parimate hulka. Need sisaldavad toiteväärtuse maksimeerimiseks kasulikke toidulisandeid nagu beetakaroteeni, glükoosamiini, kondroitiini, tauriini, prebiootikume ja probiootikume. go! on üks esimestest toite, kus kasutatakse puu-ja köögivilju teistes toitudes leiduva maisi ja nisu asemel. Tervislikud toitained on aeglaselt ja hoolikalt valmistatud, et vastata nii holistilist lähenemisviisi praktiseerivate loomaarstide kui ka lemmikloomapidajate rangetele nõuetele.

 

Retseptides kasutatavad koostisosad pärinevad inimtoiduks kõlbulikest allikatest.

 

Teie lemmik kasvab jõudsalt maitsva ja toitva hormoonidevaba liha, inimtarbeks sobiva õlide, värskete puu-ja köögiviljade abil. Kuivtoitudest saab kontsentreeritud energiat (ainevahetuslikku energiat), mis rahuldab igapäevast energiavajadust väiksemate kogustega. Toit on suurepärase maitsega ja seda toitu süües on väljaheiteid väiksemad ning tihedamad. 

 

 

GO! SOLUTIONS SKIN + COAT CARE 

Preemium kvaliteediga proteiinialiikad tagavad su koerale vajalikud aminohapped tugevate lihaste jaoks ja linaseemnetes peituvad omega õlid aitavad hoida tervet nahka ja säravat kasukat. Lisatud on probiootikume ja prebiootilisi kiude, mis edendavad terveid baktereid maos ja tagavad hea seedimise.

Go! Skin + Coat sarjas on lisaks kasutatud antioksüdantide rikkaid puu-ja juurvilju, et toetada Sinu lemmiku immuunfunktsioone.

 

GO! SOLUTIONS CARNIVORE

On täielikult teraviljavaba ja kõrge lihasisaldusega kuivtoidu sari. Koostistes on 70-87% proteiinidest loomse päritoluga. Toidud sisaldavad hulgaliselt pre- ja probiootilisi kiudusid, et toetada soolestiku tervist. Kõik Go! Carnivore retseptid on gluteenivabad.

Go! Carnivore tagab täieliku ja balansseeritud toitumise, et su lemmik oleks terve ja vormis.

 

GO! SOLUTIONS SENSITIVITIES

GO! Sensitivities on loodud eelkõige lemmikutele, kellel on spetsiifilised dietaarsed vajadused, kuid maitsevad kõikidele lemmikutele. Hoolikalt valmistatud võimalikult vähestest koostisosadest, et su lemmik saaks kõik vajalikud toitained. Sensitivities sarja tooted on monoproteiinsed (sisaldavad vaid ühte tüüpi valguallikat). 

Kõik Go! Sensitivities sarja retseptid on teravilja-, gluteeni- ja kartulivabad. Koostises kasutatakse sigurijuurt, et toetada ka kõige tundlikumaid kõhukesi. Lisaks ei sisalda need kana ega kanarasva.

 

- Ei sisalda maisi
- Ei sisalda nisu
- Ei sisalda sojat
- Ei sisalda kuntslikke säilitusaineid, lisaaineid
- Inimtoidukvaliteediga tooraine